11.9.2014

Návštěva ministryně práce a sociálních věcí

 

21.10.2013

Nová výstava od 4.října 2013

Na chodbách oddělení RDG je v současnosti k vidění putovní výstava fotografií partnerských regionů Kraje Vysočina.
11.7.2013

Děkujeme za předplatné Deníku!

Cestovní agentura Invia v zastoupení Renatou Vasquez Ledlovou předala 11. srpna 2013 do rukou náměstkyně pro ošetřovatelskou péči Mgr. Lady Novákové dárkový certifikát na předplatné regionálního Havlíčkobrodského deníku. Za tento dar mnohokráte děkujeme!
16.1.2012

Personál neurologie vybral peníze na rádio pro pacienty

Personál neurologického oddělení uspořádal na svém vánočním večírku 15.12.2011 charitativní tombolu,kde byla vybrána částku 2588,-Kč.  Za tyto peníze byl zakoupen radiopřehrávač s CD na pokoj zvýšené péče. Personál tak přispěl k zakoupení vybavení pro své pacienty hospitalizované na neurologickém oddělení.
14.9.2011

Město Polná darovalo knihy dětským pacientům

Zástupci města Polná darovali poslední srpnový týden věcný dar pro naše dětské pacienty. Darované knihy udělají radost a poskytnou čtenářský zážitek desítkám pacientů našeho dětského oddělení. Každý dar věnovaný naší nemocnici využíváme na zlepšení kvality péče o naše pacienty a pro vytvoření příjemnějšího prostředí. DĚKUJEME.
29.7.2011

Altán Milénia (Tři Grácie) zrekonstruován

Altán Milénia (Tři Grácie), který se nachází v areálu nemocnice v parku před pavilonem A byl v tomto týdnu zrekonstruován a opraven. Toto dílo výtvarníka Radomíra Dvořáka z roku 2000 bylo poškozeno v předchozích letech vandaly. Dřevěné sochy byly pomalovány  a poškozeny. Vedení nemocnice se dohodlo s autorem díla na obnově původního stavu altánu.
22.11.2010

V kapli havlíčkobrodské nemocnice zahájí advent bohoslužbou

Při ekumenické bohoslužbě v kapli havlíčkobrodské nemocnice budou lidé v první adventní neděli myslet na ty, kteří v bezradnosti lidské spravedlnosti dlouhodobě nesou důsledky cizích vin. Bohoslužba s názvem „Jsi tam?“ se koná v neděli 30. listopadu 2008 od 18 hodin v nemocniční kapli v areálu Nemocnice Havlíčkův Brod. Pořádají ji duchovní křesťanských církví v Havlíčkově Brodě a proběhne s vyloučením médií.
12.11.2010

Den diabetu 14.11.2010

Na otázky týkající se diabetických problémů se těším já i další lékaři - diabetologové při Dnu diabetu, který se uskuteční 14. listopadu od 14 hodin (sraz u Aleje - vchod od parkoviště) v Havlíčkově Brodě. Po přibližně třicet minut trvající plánované chůzi se můžeme sejít v zapůjčeném sále městského úřadu V Rámech na měření glykemie i k rozhovoru. Přítomni budou zástupci VZP. Na vaši účast se těší MUDr. Eva Pěkná.
20.9.2010

Při Evropském dnu bez aut si můžete vyzkoušet chůzi s Nordic Walking

Ve středu 22. září 2010 bude město Havlíčkův Brod opět organizovat různé aktivity k připomenutí Evropského dne bez aut (EDBA). Při jedné z nich si budete moci vyzkoušet terénní chůzi s holemi NORDIC WALKING pod dozorem odborného lektora.
16.7.2010

Pan profesor prohlédl

V rámci zachování a údržby vzácných památek v areálu havlíčkobrodské nemocnice byly zahájeny práce na zrestaurování sochy MUDr. Františka Zahradnického ( 1867-1930 ), prvního primáře a ředitele tohoto léčebného zařízení.
30.6.2010

MUDr. Zuzana Roithová besedovala s lékaři

Poslankyně Evropského parlamentu MUDr. Zuzana Roithová zavítala při své návštěvě Havlíčkova Brodu také na diskusi s našimi lékaři. Po úvodu, jehož hlavním tématem byla práce europoslance u Evropského parlamentu - o jeho fungování a vyhlídkách do budoucna, se rozvinula debata o současném stavu českého zdravotnictví, o citlivých otázkách jako jsou regulační poplatky a nové návrhy zákonů týkající se zdravotní  péče. Besedy byl účasten jako host také místopředseda Poslanecké sněmovny Ing. Jan Kasal, bývalý náměstek hejtmana Ing. Václav Kodet a zástupci města Havlíčkův Brod.
5.3.2010

Připomínáme si 100 let od narození MUDr. Vítězslava Voženílka

V malém hospodářství ve vesnici Sruby u Chocně se 6.3.1909 narodil MUDr. Vítězslav Voženílek. Po studiu na gymnázium ve Vysokém Mýtě, kde maturoval, se rozhodl pro lékařskou dráhu. Na Lékařské fakultě Karlovy univerzity v Praze promoval v roce 1933. Již za studií pracoval jako elev na Chirurgickém oddělení Nemocnice na Bulovce. Po promoci jej vítr zavál na chirurgické oddělení Oblastní nemocnice v Německém Brodě pod vedení vládního rady MUDr. Pavla Trnky. Roku 1937 se oženil a rozhodl se pro specializaci v oboru stomatologie. Ve stomatologické ambulanci pak pracoval se svou manželkou a věnoval se především stomatochirurgii.

Projekt IROP

 

Akce měsíce

Den pro rodiče a děti

 

23. června 2018 - 13 až 18 hod.

přihlášení

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Práva pacientů přeložená do znakového jazyka

naleznete zde

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpgplastická chirurgie w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg porucha funkce štítné žlázy w.jpg

obezitologická ambulance w.jpg

klinicky psycholog 2013 w.jpg