21.6.2016

Benefiční koncert Jasoně pro onkologii

V úterý 12. července došlo k předání šeku - výtěžku z červnového koncertu přímo na stacionáři onkologického oddělení naší nemocnice. Z rukou sbormistryně Jany Lstibůrkové jej převzal primář onkologického oddělení MUDr. František Lehanka.

Nedělní /18.6./ benefiční koncert pěveckého sboru Jasoň vynesl částku 27 344,- Kč pro onkologické oddělení naší nemocnice. Fantastický hodinový koncert plný písní z filmů a známých muzikálů - Růžový Panter, Lví Král, Čaroděj ze země Oz, Mamma Mia, Divotvorný hrnec a další - si vyslechl naprosto zaplněný Klášterní kostel Sv. Rodiny.
Benefiční koncert pěveckého sboru Jasoň se konal již potřetí. Za předchozí dva ročníky vyneslo vstupné částku 33 772,- Kč, která sloužila k nákupu nového polohovacího křesla pro onkologické pacienty na stacionář. "Chci poděkovat členům sboru za krásnou tradici, která nám každoročně pomáhá zvýšit komfort pro naše pacienty. Děkuji také všem, kdo přišli za jejich benefiční štědrost, se kterou přispívají na dobou věc, " řekl při zahájení koncertu primář onkologického oddělení MUDr. František Lehanka.
Smíšený pěvecký sbor Jasoň zpívá bez přerušení již neuvěřitelných 155 let a patří mezi nejstarší české sbory vůbec. Loňský benefiční koncert byl pojat jako výletní zaoceánská plavba do Ameriky. Letos šlo o neuvěřitelnou podívanou na úrovni hudebního divadla s kostýmy a vším co k tomu patří. Sbor toto vystoupení chystal půl roku a jeho repríza se uskuteční v září v Přibyslavi. http://www.jasonhb.cz/

Děkujeme všem členům sboru i všem, kdo přišli a podpořili nás finančním darem.

Projekty IROP

 

Financováno v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19

Přihlášení

STRAVA.onhb.cz

      

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Lékařská online poradna pro uprchlíky

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg