1.7.2010

Babičky navštívily nedonošená miminka

Babičky z denního stacionáře pro seniory ASTRA v Humpolci navštívily první červencový den oddělení intermediární péče o novorozence, pro které šijí pelíšky a polohovací pomůcky do inkubátorů. Dvanáctičlenná návštěva si prohlédla nejen intermediární péči, ale i ostatní stanice našeho dětského oddělení. Poděkovat jim za pomůcky, které pro naše miminka šijí, přišel primář oddělení MUDr. Michal Pipek spolu s vedoucí lékařkou intermediární péče MUDr. Chvílovou Weberovou a vrchní sestrou oddělení Mgr. Janou Niederlovou.

Babičky z denního stacionáře pro seniory ASTRA v Humpolci (projekt Oblastní charity Havlíčkův Brod) šijí pro naše nedonošená miminka pelíšky a polohovací pomůcky do inkubátorů. "Pro oddělení nedonošených dětí dětského oddělení je to veliká pomoc. Každý pelíšek je šitý s láskou pomoci a s láskou žen, které již v životě mnohé poznaly. Moc si ceníme ochoty a spolupráce," poděkovala babičkám ze stacionáře vedoucí lékařka oddělení MUDr. Magdalena Weberová Chvílová.

Senioři z humpoleckého stacionáře (nejstarší je 90 let) v rámci Tvořivé dílny šijí krásné podušky-pelíšky a pomůcky pro podporu hlavičky, které pomáhají nedonošeným dětem v jejich nelehkých prvních dnech života. Dále upletly botičky a čepičky. "Byli jsme moc rádi, že se na nás paní doktorka s touto aktivitou obrátila. Babičky se do práce pouštějí s velikou chutí. Spolupráce bude pokračovat i nadále, " sdělila Bohuslava Medová, vedoucí stacionáře.

Projekty IROP

 

Financováno v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19

Přihlášení

STRAVA.onhb.cz

      

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Lékařská online poradna pro uprchlíky

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg