25.2.2009

ODN převzalo finanční dar

Oddělení dlouhodobě nemocných dnes z rukou zástupců firmy Sodexo Pass ČR, a.s. přijalo symbolický šek na  100 tisíc korun.  Předání se účastnili kromě ředitele nemocnice MUDr. Víta Kaňkovského, také hejtman kraje Vysočina MUDr. Jiří Běhounek za zřizovatele naší nemocnice a Ing. Tomáš Hermann jako zástupce města Havlíčkův Brod. Oddělení využilo tento dar ke zvýšení kvality péče o své pacienty a zakoupilo 2 elektrická lůžka, 2 postele mechanické, umývací sedátko a kopírku.

Elektrické postele jsou ovládány dalkovým ovladačem - ovládat lůžko může zdravotnický personál nebo i sám pacient. Dále byly zakoupeny dvě moderní mechanicky polohovatelné postele. I ty umožní personálu podstatně lepší manipulaci s pacientem umístěným na toto lůžko.  Finanční dar umožnil pořízení umývacího sedátka, které pomáhá při hygieně pacientů imobilních či se sníženou pohyblivostí. Oddělení též zakoupilo kopírku, která usnadňuje vyřizování různých sociálních potřeb pacientů.
Děkujeme firmě Sodexo Pass ČR, za finanční dar poskytnutý z programu Pomoc stáří, který nám umožnil zlepšit péči o pacienty na ODN.

Pilotní projekt firemní společenské odpovědnosti společnosti Sodexo "Pomoc stáří" je součástí celosvětového programu firemní filantropie společnosti - "STOP Hunger". Celosvětově se program zabývá bojem proti hladu a kvalitou stravování. V České republice bylo jeho cílem v roce 2008 zlepšování kvality každodenního života seniorů v léčebnách pro dlouhodobě nemocné. Společnost Sodexo chce prostřednictvím projektu přispět k řešení společensky významných problémů.

Fotogalerie

Projekty IROP

 

Financováno v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19

Přihlášení

STRAVA.onhb.cz

      

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Lékařská online poradna pro uprchlíky

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg