21.7.2008

Dbáme na soukromí pacientů

Soukromí pacientů na vícelůžkových pokojích začalo chirurgické oddělení naší nemocnice zajišťovat instalací výsuvných závěsů. Ty umožňují pacientům mít i na dvou či třílůžkových pokojích trochu soukromí například při návštěvě blízké osoby, při vyšetření lékařem apod.

 

pokoj s výsuvným závěsem

"Pacienti si občas postěžovali, že na pokojích s více lůžky jim chybí intimita. Tento fakt je zjevně i důvodem velkého zájmu o nadstandardní pokoje. Výsuvné závěsy pacienti mohou či nemusí využívat, záleží na jejich rozhodnutí. Když si chtějí povídat, je závěs stažený a ničemu nepřekáží, na druhou stranu jej lze velice snadno roztáhnout a zajistit si tak kousek soukromí," říká k myšlence závěsů vrchní sestra chirurgického oddělení Marie Kafková.

Závěsy pro naši nemocnici sponzorsky zajišťuje firma Dekora ze Ždírce nad  Doubravou, za což jí patří velký dík. Jde o závěsy s decentním vzorem,které se již využívají například na dospávacím pokoji ARO, na oddělení ARO nebo na DI stanici a JIP chirurgického oddělení. Nově jsou k dispozici na ženské části chirurgického oddělení. V následujících měsících je využijeme i pro mužské oddělení.Chirurgické oddělení dále nově koupilo mobilní sedačky do sprch, které umožňují pacientům při osobní hygieně bezpečnější a lepší komfort při sprchování. Pro personál to znamená snadnější manipulaci s méně mobilními klienty.  DSC01726 www_M_120.jpg

Projekty IROP

 

Financováno v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19

Přihlášení

STRAVA.onhb.cz

      

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Lékařská online poradna pro uprchlíky

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg