22.11.2023

Poděkování za finanční podporu

Město Havlíčkův Brod nám věnovalo částku 1.000.000,- Kč na zakoupení nového přístroje na operační sál pro ortopedické a chirurgické oddělení. Finanční částkou 40.000,- Kč přispělo i město Ždírec nad Doubravou.

Jedná se o vysoce moderní rentgenový přístroj k dalšímu zkvalitnění podmínek pro operace široké škály postižení ruky a dětských zlomenin. Konkrétně se jedná o mobilní C-rameno s unikátním plochým detektorem umožňující 3D zobrazení a vhodným pro využití v ortopedii, traumatologii či spinální chirurgii. Jedná se o špičkový zdravotnický prostředek, který nám umožní dále rozvíjet a rozšiřovat operativu ruky a péči o dětské pacienty. Přínosem je jak pro práci lékaře na operačním sále, tak zejména pro zvýšení kvality péče o pacienty, přičemž je třeba zmínit i další snížení dávek ionizujícího záření, což považujeme za důležité zejména u dětí.

Pořizovací cena přístroje se pohybovala kolem 2,5 mil. Kč. Podívat se, jak přístroj funguje přímo na sále přišel starosta města HB Zbyněk Stejskal. Na fotografii společně s ředitelem nemocnice Mgr. Davidem Rezničenkem, MHA a MUDr. Jakubem Kašparem.

 

Projekty IROP

 

Financováno v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19

Přihlášení

STRAVA.onhb.cz

      

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Lékařská online poradna pro uprchlíky

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg