3.5.2023

Běh pro miminka do dlaně - 7. 5. 2023

Třetí ročník virtuálního Běhu a procházky pro MIMINKA DO DLANĚ neziskové organizace Naši neonatologickou stanici můžete podpořit svojí účastí na akci Běh, procházka pro miminka do dlaně, která se koná 7. 5. 2023 od 14:00 v parku Budoucnost - sraz u AveKave.

Každý den se v České republice narodí průměrně 23 dětí předčasně. První květnovou neděli se celosvětově slaví den rodičů předčasně narozených dětí a u té příležitosti se uskuteční už tradiční charitativní běh a procházka na podporu neonatologických oddělení pečujících o předčasně narozená miminka. Akce se může zúčastnit každý, trasa i místo jsou libovolné, stačí se pouze zaregistrovat a své startovné věnovat jednomu z 33 neonatologických oddělení nebo Nedoklubku. Cílem je letos dosáhnout počtu 8500 účastníků běhu či procházky, právě tolik dětí se totiž ročně v České republice narodí. Registrace probíhá na stránkách www.miminkadodlane.cz.

Nedoklubko uspořádalo svůj první virtuální celorepublikový Běh a procházku pro MIMINKA DO DLANĚ v květnu 2021. Uplynulých dvou ročníků se zúčastnilo celkem 2847 běžců a 7634 osob šlo na procházku. Celkový výtěžek na podporu neonatologických oddělení se vyšplhal téměř k dvěma milionům korun. Cílem bylo vždy uběhnout nebo ujít celkově 8500 kilometrů. „Letos máme jiné, vyšší ambice. Přejeme si zapojit do akce alespoň 8500 účastníků, počítáme běžce, chodce i děti v kočárku,“ uvádí Lucie Žáčková, předsedkyně a ředitelka organizace Nedoklubko. Běh a procházka pro MIMINKA DO DLANĚ letos vychází na 7. května.

Více informací o akci: www.miminkadodlane.cz

Registrace: https://www.darujme.cz/projekt/1207532

Startovné: minimálně 100 Kč pro každého účastníka

Projekty IROP

 

Financováno v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19

Přihlášení

STRAVA.onhb.cz

      

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Lékařská online poradna pro uprchlíky

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg