6.12.2021

Umělá inteligence pomáhá zaměstnancům

Nemocnice Havlíčkův Brod se podílí na projektu umělé inteligence s využíváním aplikace personální práce, především v oblasti psychodiagnostiky. Aplikace je uživatelsky velmi přívětivá a doplňuje osobní úhel pohledu. Tuto aplikaci zavádí psycholog nemocnice Mgr. Jiří František Průža.

Nemocnice Havlíčkův Brod je první nemocnicí v České republice, která aplikaci Talk2amy využívá. „Věříme, že jde o užitečný nástroj v náboru nových zaměstnanců, ale i o péči těch stávajících,“ říká jeden z jejich tvůrců Mgr. Průža.

Již nyní aplikaci nemocnice využívá při náboru zaměstnanců na některé pozice např. na oddělení ARO, JIP apod.

Platforma Talk2amy je výsledkem tvůrčí spolupráce skupiny profesionálů zastřešených společností Mongata. Jedná se o unikátní interdisciplinární propojení psychologů, specialistů z oblasti ICT, odborníků na umělou inteligenci, matematiků, grafických designerů a dalších. Tato interdisciplinární psychologická platforma kombinuje nejnovější postupy v psychologii s umělou inteligencí a vytváří tak základ pro výpočty v oblasti psychologie osobnosti. „Dokáže posoudit lidskou osobnost jako celek. Výsledkem je pak náhled na osobnost skládající se z vícerozměrných osobnostních vektorů představujících různé aspekty lidské osobnosti. Je kombinací známých modelů se specializovanými modely a výpočty, " dodává nemocniční psycholog.

Vyzkoušet si ji může každý - https://www.talk2amy.com/

Projekty IROP

 

Financováno v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19

Přihlášení

STRAVA.onhb.cz

      

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Lékařská online poradna pro uprchlíky

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg