22.8.2021

Očkovací centrum - Covid-19

Od 13. prosince 2021 se spustila registrace k očkování dětí ve věku 5 až 11 let. U očkování je nezbytná přítomnost zákonného zástupce (postačuje přítomnost pouze jednoho).
Posilovací dávka očkování - Od 13. prosince mohou očkování posilovací dávkou vakcíny podstoupit osoby starší 55 let a rizikoví a chronicky nemocní pacienti již po 5 měsících, od 20. prosince se tato možnost zpřístupní i pro osoby starší 50 let. Pro ostatní zůstává možnost aplikace posilovací dávky po 6 měsících od dokončeného očkování.
Posilovací dávka se podává jako třetí dávka po očkování dokončeném vakcínami Comirnaty, Spikevax a Vaxzevria a jako druhá dávka po aplikaci látky Janssen.
Aplikují se vakcíny Comirnaty a Spikevax od společností Pfizer/BioNTech a Moderna. Přeočkování mohou podstoupit i ti, kteří byli v minulosti očkovaní látkami firem AstraZeneca a Johnson&Johnson, a to 6 měsíců po dokončeném očkování.
Registrace bude probíhat prostřednictvím centrálního rezervačního systému.
Očkovací centrum Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace (NHB) pro veřejnost naleznete v budově ONKOLOGIE č. 12 - II. nadzemní podlaží. Pro vstup prosím použijte hlavní vchod od parku. V případě potřeby - pro imobilní osoby - se bezbariérový vchod nachází v pravé část budovy - značeno na místě žlutou barvou. Parkování v ulici Havlíčkova a okolí. 
KLIKNI NA OBRÁZEK!!!

Více informací -  Pfizer - Moderna.  V prvním kroku se pacient musí registrovat, následně probíhá rezervace na termín vybraného očkovacího centra. Aplikace Vám automaticky po objednání vygeneruje i druhý termín přeočkování!
Co je nutné mít s sebou k očkování:

- Platný občanský průkaz.

- Platnou kartičku zdravotní pojišťovny.

- Řádně vyplněný dotazník.

- Vhodné oblečení - snadné odhalení horní části paže.

- Chroničtí pacienti - lékařskou zprávu!

Dodržujte PROSÍM termín a přesný čas očkování. 

OČKOVÁNÍ nezletilých ve věku 12 až 15 let

S sebou prosím pro urychlení doneste vyplněný DOTAZNÍK před očkováním, který slouží lékaři ke zhodnocení Vašeho zdravotního stavu. Pacient po očkování vyčká 15 minut v čekárně! V případě dotazů ohledně očkování, nebo potřeby asistence s registrací/rezervací se obracejte na operátory krajské informační COVID linky 564 602 602. Termíny očkování jsou závislé na dodávce očkovací vakcíny! Od jejího dodání se odvíjí celý proces očkování v rámci rezervovaných termínů.

Od 1. června 2021 se mění vzhled certifikátů o provedené vakcinaci. Nový platný certifikát si můžete stáhnout z https://ocko.uzis.cz/ - Očkovací portál občana, kde zadáte rodné číslo a číslo občanského průkazu, zároveň obdržíte sms s kódem - následně se již objeví informace o Vašem očkování - včetně nového očkovacího certifikátu Certifikát EU COVID-19.

Leták MZČR - Jak se objednat na očkování

Informace pro očkované

DOTAZNÍK . pdf, vyplnitelná verze ZDE

 

 

Info - koronavirus

 

OČKOVACÍ CENTRUM

 

Projekty IROP

 

přihlášení

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg porucha funkce štítné žlázy w.jpg