13.6.2019

Ortopedické ambulance objednání jen elektronicky

Ortopedické ambulance naší nemocnice jsou dlouhodobě plně vytíženy. Pacienti sem přicházejí bez objednání nebo na základě telefonické domluvy. Následkem pak bylo i několikahodinové čekání na ošetření a značné přetížení kapacity ambulancí. Z toho důvodu se primář MUDr. Pavel Kubát a lékaři ortopedického oddělení rozhodli pro systém elektronického objednávání pro pacienty. Systém e@mbulance již roky využívají další ambulance naší nemocnice i ortopedická ambulance MUDr. Kaňkovského.

"Již nyní se pacienti mohou objednávat na měsíc květen, kdy začneme ošetřovat pacienty dle objednání. Objednání je možné i na dětskou ortopedii. Bez objednání zůstávají pouze dětské kyčle, kdy maminky mohou přijít každé úterý bez objednání," sdělila vrchní sestra traumatologických ambulancí Dana Tvrdíková. Nutno upozornit, že lékař vždy rozhoduje o případném nutném ošetření akutního stavu nebo se může stát, že bude odvolán na operační sál a zastoupí jej jiný lékař.

Věříme, že objednávkový systém zprůhlední a zrychlí ošetření na ortopedických ambulancích a pacientům tak poskytneme větší komfort a časovou úsporu.

https://www.eambulance.cz/

Děkujeme za pochopení!

Projekty IROP

 

Financováno v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19

Přihlášení

STRAVA.onhb.cz

      

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Lékařská online poradna pro uprchlíky

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg