17.6.2018

Nadace Křižovatka opět věnovala nové monitory dechu

Nadace Křižovatka dnes předala 29 monitorů dechu v celkové hodnotě 58.000,- Kč na dětské oddělení naší nemocnice, kde monitory z rukou dárců převzala primářka oddělení MUDr. Mgr. Magdalena Chvílová Weberová. Přístroje byly zakoupeny z finančních darů, které poskytly společnosti AMYLON, TBA plastové obaly, FEROPLAST, Tiskárny Havlíčkův Brod, CATUS, OSIVA a Mlýn Havlíčkův Brod.

„Hlavní činností Nadace Křižovatka je zprostředkování monitorů dechu pro miminka mezi dárcem a nemocnicí. Oslovujeme firmy, instituce či společnosti a díky jejich finanční podpoře zajišťujeme postupné obnovování těchto citlivých přístrojů v nemocnicích v téměř v celé ČR.," popsala činnost nadace ředitelka Mgr. Štěpánka Pokorníková.

Tyto "chůvičky dechu" půjčuje naše nemocnice také maminkám domů na prvních 6 měsíců života dítěte, aby si mohly v klidu odpočinout, když jejich ratolest spinká. Dětské oddělení disponuje celkem sedmi desítkami těchto přístrojů a monitor využíváme na všech postýlkách pro novorozence. Jde o velmi citlivé, bezpečné, bezdotykové zařízení, které monitoruje dýchání a pohyb dítěte přes madraci postýlky. Je to výborný pomocník pro každodenní péči o dítě. Životnost přístroje je však velice krátká, a tak jsme vděčni za přístrojovou obnovu.
 
Děkujeme Nadaci Křižovatka i všem sponzorům, kteří nás touto cestou podporují.

Projekty IROP

 

Financováno v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19

Přihlášení

STRAVA.onhb.cz

      

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Lékařská online poradna pro uprchlíky

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg