29.5.2017

Karolínka předala šek dětskému oddělení

Šestý Jarní charitativní bazar v havlíčkobrodském Mateřském centru Zvoneček při Oblastní charitě Havlíčkův Brod, který se uskutečnil díky spolku Metoděj a Zvonečku na přelomu dubna a května, přinesl rekordní výtěžek 36. 000,- Kč. Tento výtěžek předala Karolínka Sedláčková s maminkou Simonou, iniciátorky bazaru, a vedoucí Zvonečku Anna Doleželová ve středu 24. května primářce dětského oddělení MUDr. Mgr. Magdaleně Chvílové Weberové.

Karolínka  je dlouholetou pacientkou dětského oddělení. Trpí nevyléčitelnou metabolickou poruchou. Výtěžek z letošního bazaru tak patřil k poděkování za společných deset let. „Velmi si vážíme kvalitní péče, kterou se Karolínce na vašem oddělení dostávalo,“ zmínila Simona Sedláčková při setkání se zdravotníky z dětského oddělení. Takové poděkování dělá personálu nemocnice největší radost a je motivací pro jejich práci.

S bazarem ve Zvonečku pomohli všichni ti, kteří darovali své oblečení, obuv i hračky k prodeji, a všichni ti, kteří si za dobrovolnou cenu něco zakoupili. Akci tradičně zahájila módní přehlídka. „Jsme moc rádi, že se na organizaci bazaru můžeme podílet a že je rok od roku úspěšnější. Chtěli bychom v našem společném snažení nadále pokračovat,“ uvedla vedoucí Zvonečku Anna Doleželová.

Za nemocnici děkujeme všem organizátorům  i těm, kteří přispěli jakoukoliv měrou. Výtěžek bazaru využijeme na vybavení dětské ambulance.

Karolínce a její mamince, která založila spolek Metoděj, přejeme hodně zdraví a životního optimismu. Děkujeme moc!!!

Projekty IROP

 

Financováno v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19

Přihlášení

STRAVA.onhb.cz

      

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Lékařská online poradna pro uprchlíky

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg