15.5.2017

Semináře - týmová spolupráce

Jak si udržet dobrou náladu a vztahy na pracovišti v tak náročném prostředí jako je zdravotnické zařízení? Na této problematice soustavně pracujeme. Pomáhají nám semináře s Efekt Plus na téma týmová spolupráce.

Víme, jak moc důležitá je dobrá atmosféra na pracovišti, zejména, když se jedná o zdravotnické zařízení a 24-hodinovou náročnou práci s lidmi. Proto se snažíme vytvářet co nejlepší pracovní podmínky pro naše zaměstnance. Jedním z bodů je vytvoření inovačního prostředí a cílená týmová spolupráce na pracovišti. Dobrá atmosféra totiž velkou měrou ovlivňuje vytvoření pozitivního aktivujícího prostředí pro lékaře, zdravotníky a ostatní personál nemocnic a lépe tak zvládat každodenní stres.

"Školení v HB je specifické hlavně přístupem personálu ke vzdělávání v oblasti soft skils. Každý seminář se odehrává ve velmi přátelské a otevřené atmosféře a tím plní vedle formy vzdělávací, také formu bližšího poznávání se s kolegy, což má samo o sobě pozitivní vliv na atmosféru každého pracoviště. Jako lektor se k vám vždy těším, protože vzájemná interakce na semináři je tou nejlepší zpětnou vazbou, kterou lektor může dostat," řekla Mgr. Veronica Štroblová.

V tomto roce se proškolí téměř stovka zdravotníků v problematice interakce, vztahů a komunikace na pracovištích. V loňském roce byly semináře zaměřeny na syndrom vyhoření u zdravotníků a jejich duševní hygienu.

 

Projekty IROP

 

Financováno v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19

Přihlášení

STRAVA.onhb.cz

      

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Lékařská online poradna pro uprchlíky

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg