9.5.2017

Od 31. května ZÁKAZ KOUŘENÍ v areálu nemocnice

Dne 31. května vstupuje v účinnost nový zákon č. 65/2017 Sb., o ochraně zdraví před škodlivými účinky návykových látek. Podle tohoto zákona platí absolutní zákaz kouření ve zdravotnických zařízeních, a to včetně prostor, které souvisejí s jejich provozem, tedy i včetně venkovního areálu a technických pracovišť. Zákaz se týká i používání elektronických cigaret a platí jak pro zaměstnance, tak pro pacienty, návštěvy a další osoby, které se v našem areálu pohybují. V nemocničním bufetu bude zrušen prodej tabákových výrobků a e-cigaret.
Jsme také nuceni k poslednímu květnu zrušit všechna venkovní kuřácká místa. Osoby porušující zákaz kouření jsme povinni vyzvat k jeho dodržování. Porušení zákazu je přestupek, za který může být kuřákovi udělena pokuta až do 5 000 Kč.

Děkujeme za pochopení!

 
- podle slov profesorky MUDr. Evy Králíkové, CSc. (VFN v Praze). „Není to zákon proti kuřákům, ale o ochraně zdraví těch, kteří nekouří,“ řekla na konferenci, kterou uspořádala Česká aliance proti chronickým respiračním nemocem (ČARO) 30. května 2017 - více na - https://www.tribune.cz/clanek/42092-protikuracky-zakon-je-spatne

Projekty IROP

 

Financováno v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19

Přihlášení

STRAVA.onhb.cz

      

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Lékařská online poradna pro uprchlíky

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg