22.5.2017

Porodnice plně v provozu

Z důvodu zahájení rekonstrukce perinatologického centra a porodních sálů došlo v květnu /9.-21.5./ k dočasnému uzavření porodnice.Od 22. května ranních hodin je porodnice opět v provozuPorodní sály byly přestěhovány do 3.NP hlavní lůžkové budovy.

Zde budou probíhat od 22. května porody bez omezení. Přestěhováno bylo i perinatologické centrum. „Je nám líto, že několik desítek maminek muselo jet jinak. Náhradní pokoje jsou připraveny k porodům a udělali jsme maximum proto, aby maminky rodily v adekvátních podmínkách. Rekonstrukce původních porodních boxů potrvá do září letošního roku. Poté budou mít k dispozici naše rodičky skutečně moderně vybavené porodní sály a krásné prostředí, “ vysvětluje primář gynekologicko-porodnického oddělení MUDr. Pavel Antonín.

Protože brodská porodnice si velice váží svých rodiček, chce personál oddělení, aby při porodu měly rodičky maximální pohodlí, soukromí, klid a patřičné podmínky. Proto i náhradní prostory jsou komfortní, skýtají soukromí pro rodičku i její doprovod. Rodičky mají k dispozici porodní pokoje s vlastním sociálním zázemím pro ně i osobu blízkou u porodu. 

Prenatální ambulance se nachází od 9. května v 1.NP v prostorách gynekologických ambulancí a bude fungovat na objednání v předem uvedených časech.

Perinatologické centrum pro novorozence je přestěhováno do prostor dětské JIP v 5.NP. „K dispozici máme pět lůžek pro rooming, společný pobyt matky s dítětem, včetně jednoho nadstandartního pokoje, pro krátkodobý pobyt i s otcem,“ upřesnila primářka dětského oddělení MUDr. Mgr. Magdalena Chvílová Weberová.

Děkujeme za trpělivost a těšíme se na Vás!

Mgr. Petra Černo, tisková mluvčí NHB, tel. 604475082, petra.cerno@onhb.cz

Projekty IROP

 

Financováno v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19

Přihlášení

STRAVA.onhb.cz

      

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Lékařská online poradna pro uprchlíky

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg