17.10.2016

Dobrotety opět nadělovaly

Jak se stalo již tradicí,  navštívily nás v pondělí 17.10.2016 Dobrotety. Naše dobré tety již radu let docházejí na dětské oddělení a stanici intermediární péče o novorozence a nosí nám potřebné věci. Nejinak tomu bylo i dnes, opět nepřijely s prázdnou. Přivezly tolik potřebné hrací deky pro děti, hrací kombinézy různých velikostí, žínky, dětská sedátka na WC, knížky, pastelky a další věci, které budou sloužit k zábavě dětí na dětském oddělení. Dar za Dobrotety předala osobně paní Alena Rázlová.

"Dobré tety“ – jsou nezisková organizace sdružující lidi se širokým srdcem. Do nemocnice přicházejí dobrovolnice přibližně 2x do roka. Kromě drobných dárků zhotovených podle našich požadavků však věnovaly například i monitory dechu nebo křeslo na mazlení pro Kangaroo Mother Care, pro maminky na stanici intermediární péče. Více informací zde - http://www.onhb.cz/article.asp?nArticleID=1382&nLanguageID=1

Velmi děkujeme všem Dobrotetám, které se na celé akci podílejí, všem, které podle našich přání výrobky pro děti na míru zhotovují.

Projekty IROP

 

Financováno v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19

Přihlášení

STRAVA.onhb.cz

      

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Lékařská online poradna pro uprchlíky

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg