2.6.2019

Spolek českých lékařů zve....

Spolek českých lékařů zve na celodenní pracovní schůzi ortopedicko-traumatologického oddělení dne 14. června 2019 od 8:30 hod. v sále Staré radnice. Garantem akce je prim. MUDr. Pavel Kubát.

Odborný seminář zahájí v 8:30 v sále Staré radnice senátor a starosta města Havlíčkův Brod Mgr. Jan Tecl. Kromě exkurzu do historie brodské ortopedie z úst primáře ortopedicko-traumatologického oddělení MUDr. Pavla Kubáta se budou ortopedi věnovat aktuálním trendům v diagnostice a léčbě ortopedických onemocnění. Zabývat se budou problematikou dětským deformit páteře či léčbě sarkomů u dětí, endoprotetice či léčbě infektů kloubních náhrad.

Brodská ortopedie si touto akcí připomene i 60. let vzniku samostatného ortopedického oddělení v naší nemocnici. Přestože přednostou a zakladatelem Nemocnice byl MUDr. František Zahradnický – profesor a předseda ortopedické společnosti, který se zasloužil o rozvoj československé ortopedie, oddělení jako samostatný celek vzniklo v Brodě až mnohem později. Profesor Zahradnický zde ortopedické operace vykonával již ve dvacátých letech, v době, kdy jediným odborným pracovištěm v naší republice byla ortopedická klinika profesora Chlumského v Bratislavě. Vznik ortopedického oddělení je spojován se jménem MUDr. Václava Mičky v roce 1958. V současné době brodská ortopedie uskuteční cca 2300 operací ročně.

PROGRAM ZDE

ROČENKA 2018 ZDE

Projekt IROP

 

Akce měsíce

Divadýlko mrak - 24.8.2019 

výtěžek pro dětské odd.

přihlášení

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpgplastická chirurgie w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg porucha funkce štítné žlázy w.jpg

obezitologická ambulance w.jpg

klinicky psycholog 2013 w.jpg