14.7.2016

Studenti pomáhají s výzdobou pokojů

Příjemné prostředí a přátelská atmosféra – i to je součást poskytování zdravotnických služeb. Dlouhodobě se snaží uspořádáním a výzdobou interiérů docítil toho, aby se pacienti v rámci možností cítili v prostorách nemocnice dobře. Kromě Fotoklubu Havlíčkův Brod, který nám dlouhodobě dodává ukázky svého umění na výzdobu chodeb, nám aktuálně pomáhají také studenti brodského gymnázia. Na konci června předali a nainstalovali na pokoje gynekologie celkem dvacet obrazů vlastní tvorby.

„Chtěla bych nejenom jménem svým, ale jménem celého gynekologicko-porodnického oddělení moc poděkovat všem studentům havlíčkobrodského gymnázia, kteří se podíleli na tvorbě těchto nádherných obrazů, které nyní budou zpestřovat a zpříjemňovat prostředí našich pokojů. Také děkuji magistru Korábovi za vstřícnost a ochotu při spolupráci a již se těším na další,“ okomentovala spolupráci a ochotu brodských studentů vrchní sestra oddělení Bc. Martina Horáčková.

Instalace obrazů proběhla za provozu oddělení a byla zpestřením pro personál i pacientky. Za odměnu studenti dostali dort, který hned na oddělení s chutí snědli. Podle slov ředitele Gymnázia Havlíčkův Brod PhDr. Hynka Bouchala, Ph.D. je možná spolupráce i do budoucna. Pacienti nemocnice se tak mohou těšit na výtvory gymnazistů s výtvarnými sklony i na dalších odděleních.

Projekty IROP

 

Financováno v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19

Přihlášení

STRAVA.onhb.cz

      

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Lékařská online poradna pro uprchlíky

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg