23.6.2016

Dvojčata porodila ve stejný den - holčičky!

Až neuvěřitelné a kuriózní příběhy píše sám život. Dvojčata Michaela a Martina D. z Polné porodily  u nás ve stejný den. A porodily holčičky Aničku a Natálku. "Rozhodně to nebylo plánované. Říkaly jsme si, že by bylo fajn být na mateřské společně, ale že to zvládneme až takto, to jsme nečekaly," smějí se krásné maminky, které jsou od sebe téměř k nerozeznání až na délku vlasů. Až neuvěřitelné bylo pro zdravotníky, když dorazily na porodnici jen chvilku po sobě a také čekaly na porod v sousedících porodních místnostech. "Když měla kontrakce jedna, začala i druhá," popisují předporodní fázi obě maminky.

A aby toho nebylo málo, vzaly si za manžely bratry. Oba pracují jako profesionální hasiči v Polné. U HZS pracuje také Míša, a to na dispečinku. Takto krásnou a pohodovou čtveřici aby člověk pohledal. "Vlastně jsme bratři, švagři a strýčkové v jednom," smějí se Petr a Martin. Jsou spokojení, že mají doma tak krásné holky - velké i malé. "Chtěli bychom poděkovat paní doktorce Maškové a celému týmu zdravotníků, kteří se o nás na porodních sálech starali," dodal Martin Dočekal.

Celé, nyní již početné, rodině přejeme hodně zdraví a štěstí a děkujeme, že si vybrali právě tu naši porodnici. A budeme se těšit příště...!!!

 

Projekty IROP

 

Financováno v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19

Přihlášení

STRAVA.onhb.cz

      

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Lékařská online poradna pro uprchlíky

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg