25.4.2016

Edukační setkání pro gynekologické pacientky

Gynekologické oddělení pořádá nově od května 2016 individuální i kolektivní setkání s pacientkami před operací. Ženy se tak mohou zeptat a seznámit se vším, co je po dobu hospitalizace, během operačního zákroku, po něm i po propuštění z nemocnice čeká. Rady se budou týkat nejen pobytu v nemocnici, ale i stravování či následné rehabilitace.

„Chceme pacientkám poskytnout maximum informací. Ženy mají před operací strach z neznámého prostředí, obavy ze zákroku, který je čeká a edukační setkání dává všem prostor se zeptat na cokoliv, ať už v osobní nebo odborné rovině. Tato setkání povedou porodní asistentky s dlouhodobou praxí na oddělení gynekologie. Ženy budou seznámeny s kompletní předoperační a pooperační péčí a chodem oddělení,“ sdělila k záměru vrchní sestra gynekologicko-porodnického oddělení Martina Horáčková. Pacientky informace standardně dostávají během hospitalizace. I přesto se setkáváme s různými komplikacemi zejména v oblasti stravování, kdy například blízká osoba z neznalosti přinese pacientce nevhodné potraviny, apod. Díky edukačnímu setkání získá pacientka veškeré informace i v tištěné podobě předem, čímž můžeme podobným situacím předejít.

Součástí těchto setkání bude řešení Vašich konkrétních problémů a také sdělení veškerých informací týkajících se daného zákroku. Setkání obsahuje podle zájmu prohlídku oddělení, diskuzi s cílem umožnit pacientkám položit dotazy a poskytnout jim odpovědi. Pacientky mohou volit mezi skupinovým a individuálním setkáním.

Probíhat bude každé úterý v odpoledních hodinách mezi 14:00 až 17:00 hod.

Na setkání je nutné se telefonicky objednat na čísle: 569 472 399.

Těšíme se na Vás!

Projekty IROP

 

Financováno v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19

Přihlášení

STRAVA.onhb.cz

      

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Lékařská online poradna pro uprchlíky

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg