3.8.2015

Začali jsme s opravou chodníků v areálu

Dne 3. srpna započaly terénní práce spojené s opravou chodníků v areálu nemocnice. Celá akce je rozdělena do tří etap. Harmonogram prací počítá s dokončením do poloviny října 2015. Pro klienty naší nemocnice to v průběhu bude znamenat jen drobná omezení v úseku od Rozkošské ulice - parkoviště- k hlavní nemocniční budově.

Aktuálně se pracuje v úseku u nemocniční jídelny, postupně bude opraven celý úsek od hlavního nemocničního parkoviště v Rozkošské ulici. "Zřizovatel - Kraj Vysočina- uznal, že chodník, který byl vybudovaný před devatenácti lety, je ve velmi špatném stavu, protože se musel v zimním období udržovat ve schůdném stavu posypovou solí. Ta za několik let vykonal své a chodník již po bezpečnostní stránce nutně potřebuje opravu," sdělil technický náměstek Josef Tvrdý.

Nemocnice zaznamenala i několik upozornění od pacientů na stav chodníku. Z hlediska zachování bezpečnosti na komunikacích v areálu nemocnice bylo nutné situaci urychleně řešit. Majetkový odbor Kraje Vysočina podal žádost na opravu do Rady Kraje Vysočina a ta souhlasila s opravou a uvolnila na realizaci opravy finanční prostředky. Na základě výběrového řízení pak zadal majetkový odbor KV realizaci opravy chodníků firmě Krajská správa a údržba silnic Vysočiny. 

Celá oprava tedy bude kryta z finančních prostředků Kraje Vysočina. Děkujeme!

Klientům naší nemocnice se za případná omezení omlouváme.

petra.cerno@onhb.cz

 

Projekty IROP

 

Financováno v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19

Přihlášení

STRAVA.onhb.cz

      

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Lékařská online poradna pro uprchlíky

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg