1.7.2015

Jasoň zpíval pro onkologické pacienty

Benefiční koncert pěveckého sboru Jasoň vynesl částku 17 111,- Kč pro oddělení onkologie. Koncert se konal 21. června v Kláštěře sv. Rodiny v Havlíčkově Brodě a konečná částka, která putuje na vybavení našeho onkologického stacionáře, bude využita na zakoupení nových polohovacích křesel. " Ne každý pacient chce při podávání chemoterapie být umístěn na lůžku. V současnosti máme k dispozici jedno křeslo, které však již dosluhuje, a tak jsme se rozhodli využít částku na zakoupení nových polohovacích křesel pro zvýšení komfortu pro naše pacienty, " sdělil při přebírání šeku primář onkologického oddělení MUDr. František Lehanka.

Smíšený pěvecký sbor Jasoň zpívá bez přerušení již neuvěřitelných 155 let a patří mezi nejstarší české sbory vůbec. Je to však stále neobyčejně činorodé těleso, které má kromě vlastního zpívání i silný organizační potenciál. Přesvědčili nás o tom i při letošním benefičním koncertě, který byl pojat jako výletní zaoceánská plavba do Ameriky. Členové sboru byli oblečeni do námořních kostýmů a celý večer byl koncipován velice pozitivně a vtipně. Koncertu se účastnilo i několik pacientů onkologického oddělení.

Děkujeme všem, kdo přišli a finančně podpořili dobrou věc a velké poděkování všem členům pěveckého sboru, který nás letos podpořil již podruhé. V loňském roce se vybrala částka 16.661,- Kč.

Děkujeme a přejeme krásné léto!

Mgr. Petra Černo, petra.cerno@onhb.cz

 

Projekty IROP

 

Financováno v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19

Přihlášení

STRAVA.onhb.cz

      

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Lékařská online poradna pro uprchlíky

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg