13.4.2015

Fan Club ze Světlé opět podpořil dětské oddělení

Již podruhé totiž letos finančně podpořili hokejoví fandové naše dětské oddělení. Fan Club HC ze Světlé nad Sázavou i letošní výtěžek tradičního plesu věnovali na přístroje pro malá miminka na stanici intermediární péče o novorozence.

Dne  4. 4. 2015 se konal ve Světlé nad Sázavou hokejový ples, jehož výtěžek na místě převzal zástupce primáře MUDr. Miloslav Sýkora. „Byl to krásný večer, který jsem si moc užil a pokud se pořadatelé rozhodnou podpořit nás i příští rok, opět rád přijedu. Je skvělé, že se pořád najdou lidé, kteří chtějí podpořit naše snahy o modernizaci dětského oddělení,“ sdělil MUDr. Sýkora, který převzal šek v celkové hodnotě 20 000,- Kč. 

"Hokejový ples ve Světlé nad Sázavou se konal již počtvrté a stal se již tradicí sobotní zábavy před velikonočním pondělím. I letos se vydařil a jsme rádi, že můžeme podpořit dětské oddělení brodské nemocnice," řekl za Fan Club Martin Růžička. Fan Club není oficiální organizací, ale partou fanoušků hokejového clubu HC Světlá nad Sázavou, kteří nevynechají žádné domácí utkání v Krajské hokejové lize. Hlavními tahouny clubu, a všech akcí s ním spojených, jsou bývalý hráč Světlé nad Sázavou Petr Severa a fanoušek Martin Růžička, kteří veškerou činnosti plně organizují. „Naše rozhodnutí sponzorsky podpořit dětské oddělení Nemocnice Havlíčkův Brod se opírá zejména o dobrou pověst oddělení mezi širokou veřejností," dodal Růžička.

Pro naši nemocnici je každý finanční obnos velkým přínosem, neboť nám umožňuje a pomáhá v nelehké ekonomické situaci udržovat kvalitu poskytovaných služeb. Každá taková aktivita nás moc těší a je pro nás i důkazem, že veřejnost oceňuje naše služby a chce nás podpořit. "Vývoj medicíny a zdravotnické techniky je neuvěřitelně rychlý. Proto jsme rádi za každou finanční částku, která nám pomůže s tolik potřebnou obnovou přístrojového vybavení na stanici pro nejmenší miminka. Ročně jich zde hospitalizujeme kolem 250. Neustále se snažíme shánět sponzory a děkujeme hokejovým příznivcům ze Světlé za podporu," okomentovala získání finančního daru primářka dětského oddělení MUDr. Magdalena Chvílová-Weberová.

Mgr. Petra Černo, tisková mluvčí Nemocnice Havlíčkův Brod, p.o., petra.cerno@onhb.cz.

Projekty IROP

 

Financováno v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19

Přihlášení

STRAVA.onhb.cz

      

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Lékařská online poradna pro uprchlíky

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg