2.3.2015

Návštěva ministra zdravotnictví

Ve čtvrtek 5.3. navštívil naši nemocnici ministr zdravotnictví MUDr. Svatopluk Němeček, MBA v rámci návštěvy Kraje Vysočina. Kromě konání tiskové konference pro novináře byla hlavní součástí programu prohlídka vybraných oddělení. Ministr MUDr. Němeček si prohlédl a velice pozitivně hodnotli fungování naší Emergency, která byla nově přistavěna před 3 lety a funguje jako urgentní příjem pro ZZS a akutní případy. Dále jeho kroky směřovaly na interní JIP, kde jsme představili náš boxový systém péče o hospitalizované pacienty a moderně vybavený pavilon Interny, který prošel celkovou rekonstrukcí v roce 2010. Velká pozornost byla věnována naší stanici intermediární péče o novorozence, která má status perinatologického centra. Prohlídka poté pokračovala na porodních sálech, kde ministr zdravotnictví diskutoval s primářem gynekologicko-porodnického oddělení MUDr. Pavlem Antonínem mimo jiné i o problematice domácích porodů.

Na závěr jsme navštívili dětské oddělení - stanici menších dětí, kde pan ministr diskutoval i s maminkou, která byla hospitalizována spolu se synem na nadstandardním pokoji. Dále navštívil dětskou JIP a stanici větších dětí. Probírána byla celá řada aktuálních témat - od vzdělávání lékařů, přes zvyšující se počty ošetřených pacientů a rozsah operativy či porodů v nemocnicích Kraje Vysočina.

Více informací na http://www.kr-vysocina.cz/ministr-zdravotnictvi-svatopluk-nemecek-chce-zmenit-system-vzdelavani-lekaru/d-4064606/p1=1013

petra.cerno@onhb.cz

Předběžný program:

15:00 Uvítání pana ministra v Emergency NHB

15:00-15:15  Prostor pro dotazy médií – moderuje Ing. Jitka Svatošová - vestibul hlavní nemocniční budovy.

15:15- 15.25 Přesun přes chirurgické ambulance a  amb. ORL na oddělení RDG – prohlídka oddělení včetně angiolinky a CT.

15.25 -15.35 Interní JIP

15.35 – 16:00 Dětské oddělení – stanice intermediární péče o novorozence – ukázka standardních pokojů na očním oddělení, dále dětské oddělení stanice menší děti, JIP, větší děti.

petra.cerno@onhb.cz

Projekty IROP

 

Financováno v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19

Přihlášení

STRAVA.onhb.cz

      

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Lékařská online poradna pro uprchlíky

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg