25.11.2014

Poděkování

Velké poděkování za součinnost při mimořádné události, jakou byla evakuace nemocnice v minulém týdnu, patří všem složkám Integrovaného záchranného systému Kraje Vysočina. Naprosto profesionální práci a přístup odvedli profesionální i dobrovolní hasiči Hasičského záchranného sboru HB, Policie ČR, Zdravotnická záchranná služba KV,  zúčastnění zaměstnanci naší nemocnice,  Nemocnice Jihlava, p.o. a Nemocnice Nové Město na Moravě, p.o., Městská policie HB a zaměstnanci společnosti Falco.

Rád bych poděkoval také Kraji Vysočina a Krajskému úřadu Kraje Vysočina za součinnost při řešení dané situace, jejímž důvodem byla hrozba bombovým útokem. Velice si vážím osobní účasti náměstků hejtmana Ing. Libora Joukla a Ing. Vladimíra Novotného, ředitele Krajského úřadu Mgr. Ing. Zdeňka Kadlece a zástupců Města Havlíčkův Brod v čele se starostou Mgr. Janem Teclem, kteří nám pomáhali řešit danou situaci přímo v centru dění. Taktéž bych chtěl poděkovat hejtmanovi Kraje Vysočina MUDr. Jiřímu Běhounkovi a řediteli Krajského úřadu  Mgr. Ing. Zdeňku Kadlecovi za slova podpory a uznání pro personál naší nemocnice, který skutečně vyvinul maximální úsilí, aby zajistil i v daném provizoriu kvalitní péči pro pacienty. Úpřímně si dovoluji říci, že jen díky skvělé spolupráci a nasazení všech se podařilo velice rychle a bezproblémově evakuovat stovky hospitalizovaných pacientů. 

Osobně si dovolím za naše pacienty doufat, že podobně neuváženému a politováníhodnému činu jedince již nikdy nebudeme vystaveni.

 Velké díky všem.

S úctou

Mgr. David Rezničenko, ředitel Nemocnice Havlíčkův Brod, p.o.

Dopis ředitele Krajského úřadu Mgr. Ing. Zdenka Kadlece, který se účastnil mimořádné události po oba dva dny

Dopis hejtmana MUDr. Jiřího Běhounka zaměstnancům NHB

 

                   

 

Info - koronavirus

 

Projekty IROP

 

přihlášení

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg porucha funkce štítné žlázy w.jpg