29.8.2013

Předali jsme víčka pro Davídka

Naše nemocnice se rozhodla v červnu zapojit do sbírky pořádané Hitrádiem Vysočina "Víčka pro Davídka". Celé léto jsme tak společně s pacienty sbírali víčka od pet lahví, až se nám nahromadilo celých 10 velkých pytlů. Lidé přinášeli plné igelitové tašky z domu, sestřičky dělaly sbírky na odděleních....Všichni jsme tak podpořili dobrou věc a pomohli malému chlapečkovi, šestnáctiměsíčnímu Davídkovi v boji s vážnou nemoci. I u nás se každoročně rodí kolem 1400 děti, kterým se snažíme poskytnou maximální a kvalitní péči a z toho zhruba 270 miminek potřebuje specializovanou péči  na Stanici intermediární péče o novorozence a vstupuje do života se zdravotním problémem.

S prvotní myšlenkou zapojit se do akce přišel ředitel nemocnice Mgr. David Rezničenko. Řekli jsme si, že nemocnice je ideálním místem, kde by se mohlo nasbírat dostatek víček od pet lahví. A taky, že ano. Ohlas a pozitivní reakce zaměstnanců i široké veřejnosti nás moc potěšily.

Dne 29.srpna 2013 převzala víčka z rukou zástupců nemocnice - Bohuslava Rady, Jiřího Poslušného a Petry Černo - asistentka promotion Hitrádia Vysočina Sylvie Surá. Děkujeme za spolupráci Hitrádiu Vysočina a Vám všem, co jste se zapojili a podpořili skvělou věc!

Jiří Poslušný, Bohuslav Rada a Sylvie Surá

Více informací naleznete na:

http://www.radiovysocina.cz/content.aspx?id=9194

Vaše Nemocnice

 

Projekty IROP

 

Financováno v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19

Přihlášení

STRAVA.onhb.cz

      

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Lékařská online poradna pro uprchlíky

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg