20.2.2013

Pacienti si mohou půjčit tablety

Novou službu pro pacienty přinášíme od 15. ledna 2013 - jde o půjčování tabletů na základě předložení dokladu totožnosti a podepsání smlouvy o zápůjčce. K dispozici prozatím dáváme 15 iPADů k půjčování, v případě velkého zájmu od pacientů můžeme počet tabletů k zapůjčení ještě rozšířit. Od poloviny ledna, kdy je služby k dispozici si tablet vypůjčily téměř tři desítky pacientů a 130 pacientů využilo možnosti připojení k WIFI síti nemocnice.

Do této doby měli pacienti možnost zapůjčení notebooků. Tato služba byla velice využívána a pacienti o ni jevili maximální zájem. "Notebooky byly téměř nepřetržitě v provozu a zapůjčeny. Někdy musel pacient i pár dní čekat, než byl notebook volný," sdělil k fungování této služby vedoucí IT oddělení naší nemocnice Martin Šmíd.

Kromě půjčování tabletů  mají pacienti k dispozici v prostorách hlavní nemocniční budovy také dvě pevná stanoviště - internetové kiosky. Jeden ve vestibulu hlavní budovy, druhý ve 4. patře, kde se mohou připojit na internet a vyhledat si potřebné informace, jako např. jízdní řády autobusů či vlaků apod. Také kiosky jsou pacienty často využívány.

Nová WIFI síť Nem HB Internet je rychlejší. Pacienti se k ní mohou připojovat i na svých vlastních počítačích, které si s sebou přinesou do nemocnice. Mohou si tak například zkrátit dobu při čekání na ambulantní ošetření. Síťový klíč je k dispozici u pracovnic informačního centra nemocnice. Prozatím je sítí pokryta zhruba polovina oddělení v hlavní nemocniční budově. Od dubna počítáme s pokrytím celé hlavní budovy.

Mgr. Petra Černo, tisková mluvčí NHB, tel. 569472201 nebo 604475082, petra.cerno@onhb.cz

Projekty IROP

 

Financováno v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19

Přihlášení

STRAVA.onhb.cz

      

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Lékařská online poradna pro uprchlíky

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg