18.3.2015

Přihlaste se na Kurz laické resuscitace

Náš kurz chce přirozenou i zábavnou formou veřejnosti přiblížit problematiku resuscitace a první pomoci. Kurz probíhá pod záštitou chirurgického oddělení a je nutné se na něj předem přihlásit.  Další Kurz laické resuscitace - Dětská laická KPR- se konal ve čtvrtek  19.3. 2015. Vedla jej primářka dětského oddělení MUDr. Magdalena Chvílová-Weberová za účasti 14 zájemců z řad široké veřejnosti.

I v roce 2015 pokračujeme v pořádání KURZU LAICKÉ RESUSCITACE PRO VEŘEJNOST, jehož hlavním cílem je přiblížit Vám, jak podat první pomoc, a tedy jak zachránit v případě potřeby život svým blízkým nebo člověku, který to právě potřebuje. Každému z nás se může stát, že bude účastníkem dopravní nehody nebo před ním na ulici zkolabuje neznámý člověk a bude potřebovat pomoc.

Pro kurzy laické resuscitace používáme speciálního trenéra - nový defibrilátor CardAid. Ojedinělostí tohoto systému je speciální dálkové ovládání, prostřednictvím kterého instruktor může pro účastníky nácviku či v průběhu tématické modelové situace dle své úvahy volit a ovlivňovat vývoj situace - to znamená tvořit rozličné scénáře - výboj, elektrošok doporučit či nedoporučit, děj posunovat sem a tam, nebo dokonce občas imitovat případnou závadu přístroje.  Ve spojení s resuscitační figurínou či přímo živým kolegou lze tak ve scénce procvičit patřičně reálnou formou poskytnutí kardiopulmonální resuscitace. http://www.onhb.cz/Data/files/aktuality/letak%20pozvanka%20resuscitace.pdf

Více informací zde

KURZ je zpoplatněn! / 200,- Kč/ - na závěr obdržíte certifikát o účasti na kurzu.

Přihlásit se můžete - Kontakt:

Marie Kafková, vrchní sestra chirurgického oddělení
Tel.: 569 472 290, mobil: 737 250 172 email: marie.kafkova@onhb.cz

Projekty IROP

 

Financováno v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19

Přihlášení

STRAVA.onhb.cz

      

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Lékařská online poradna pro uprchlíky

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg