2.11.2022

On-line předporodní kurzy

Předporodní kurzy pro nastávající maminky a jejich partnery jsme museli z důvodů aktuální epidemiologické situace pozastavit. Nyní umožníme maminkám kurzy on-line a zdarma. Kromě toho mohou rodičky využít také individuální konzultace či online poradny přes email. Nastávající maminky tak mají hned tři možnosti jak konzultovat cokoliv stran těhotenství a porodu v naší nemocnici.
On-line předporodní kurz povede porodní asistentka Bc. Denisa Dostálová a Petra Rychlá, a to v termínu  7. a 13. 12. 2022 v 18:00 hod. Přes mobilní aplikaci Microsoft Teams umožníme zájemcům absolvovat předporodní kurz, na nějž se musí předem přihlásit na tel. čísle 569 472 397. Před termínem kurzu vždy zveřejníme přihlašovací odkaz na našich webových stránkách. Virtuální prohlídka PORODNICE ZDE - https://my.matterport.com/show/?m=NB5sAgtwyn4
Naše porodnice dále nabízí individuální konzultace ohledně vedení porodu - 13.12.2022. K dispozici pro konzultace jsou MUDr. Petr Janovský a porodní asistentka Bc. Denisa Dostálová. Nastávající maminky a jejich partneři tak mají možnost s námi konzultovat svá porodní přání, popovídat si o vedení porodu a možnostech předporodní i porodní péče v naší nemocnici. Jedná se o bezplatné konzultace !!! Objednání též na tel. čísle 569 472 397.
Třetí možností pro nastávající maminky je on-line emailová poradna, kterou vede zástupce primáře gynekologicko-porodnického oddělení MUDr. Erik Lajtman, Ph.D, MPH. Ten na svém emailu erik.lajtman@onhb.cz zodpovídá maminkám jejich dotazy stran předporodní i poporodní péče do 48 hodin.
Těhotným ženám tak vycházíme maximálně vstříc a snažíme se jim umožnit různými způsoby získat veškeré informace a poskytnout i tuto část péče, která je zaměřena na to, aby ženy prožily své těhotenství v klidu a v pohodě.
Přihlašovací odkaz na 7. 12. 2022:

Info - koronavirus

 

OČKOVACÍ CENTRUM

 

Lékařská online poradna pro uprchlíky

Projekty IROP

 

Financováno v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19

Přihlášení

STRAVA.onhb.cz

      

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg porucha funkce štítné žlázy w.jpg