19.12.2007

Malí pacienti dostali nové hračky

Již řadu let přináší Červený kříž na dětské oddělení naší nemocnice radost malým pacientům. Stejně tomu je i letos. Opět se Červeném kříži podařilo získat finance na zakoupení nových hraček. Do získávání peněz jsou zapojeny děti od základních po střední školy. Jen díky jejich aktivitě je možná každoroční hračková nadílka. Český rozhlas  pak každoročně pořádá akci "Daruj hračku ". Tato akce je určena především pro děti z dětských domovů ( na ČRo Region je několikrát denně vysíllána upoutávku k této akci). Naše dětské oddělení však již od začátku akce dostává pro naše pacienty, kteří zůstávají na Štědrý den na oddělení,  hračky a dárky pod stromeček.
Žáci 9. třídy Základní školy Wolkerova -Šěpán Folejtar a Josef Barták - jinak také Žonglérská skupina RAGGA, si připravili pro děti dětského oddělení na zpestření jejich pobytu v nemocnici žonglérské vystoupení. "Představení se dětem moc líbilo a vyvolalo velký zájem," řekla o ukázce zručnosti mladých žonglérů Mgr. Jana Niederlová.

Až do konce ledna se mohou pacienti, jejich doprovod i návštěvy dětského oddělení kochat výstavou výtvarných děl zapůjčených o havlíčkobrodské Oblastní galerie. Výstava trvá od listopadu do ledna 2008.

Projekty IROP

 

Financováno v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19

Přihlášení

STRAVA.onhb.cz

      

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Lékařská online poradna pro uprchlíky

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg