4.12.2020

Informace pro těhotné a rodičky

Tatínci mohou být přítomni u porodu, u screeningových vyšetření i navštívit maminku s miminkem na oddělení šestinedělí - s ochranou úst a nosu -respirátor FFP2.  Předporodní kurzy jsou on-line. Dále nabízíme individuální konzultace a emailovou poradnu erik.lajtman@onhb.cz     

Aktuálně si těhotné ženy MOHOU vzít na ultrazvuková screeningová vyšetření doprovod. Na gynekologicko-porodnickém oddělení - stanice šestinedělí 4.NP jsou POVOLENY návštěvy tatínkům/ partnerům na 1 hod.

Tatínek u porodu může být s ochranou úst - respirátor. Látkové ústenky nejsou možné. U porodu může být pouze 1 doprovázející osoba. Pokud je však tatínek či partner Covid-19 pozitivní či v karanténě, jeho přítomnost u porodu není možná. V takovém případě prosím volejte ZZS Kraje Vysočina, která rodičku do nemocnice k porodu dopraví. Děkujeme, že chráníte náš zdravotnický personál.

Děkujeme za pochopení.

Naše porodnice ale stále nabízí nově individuální konzultace pro rodičky i jejich partnery ohledně vedení porodu. K dispozici pro konzultace Vám jsou MUDr. Petr Janovský a porodní asistentka Bc. Denisa Dostálová. "Nastávající maminky a jejich partneři tak mají možnost s námi konzultovat svá porodní přání, popovídat si o vedení porodu a možnostech předporodní i porodní péče v naší nemocnici," řekla Bc. Denisa Dostálová. Jedná se o bezplatné konzultace !!!

Konzultace budou probíhat v zasedací místnosti v 6.NP hlavní lůžkové budovy .

Délka trvání - cca 30 minut.

Objednání na tel. čísle 569 472 397 ( 9:00 až 12:00 )

 

Projekty IROP

 

Financováno v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19

Přihlášení

STRAVA.onhb.cz

      

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Lékařská online poradna pro uprchlíky

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg