13.12.2019

Děkujeme Oříšku za krásný koncert!

Pěvecký soubor Oříšek i letos přichystal benefiční koncert pro dětské oddělení. Finanční dar z pátečního koncertu přinesl 22.576 korun na rehabilitační a polohovací pomůcky pro novorozence a malé děti.  Částkou 10.500 korun přispěli zaměstnanci ZŠ V Sadech, zbývající část se vybrala na dobrovolném vstupném. Velké poděkování patří vedoucímu sboru Mgr. Janu Kletečkovi. Všem, kdo přispěli, děkujeme!

Koncert se konal v pátek 13. prosince 2019 od 19:00 v sále Staré radnice.

"Za výtěžek z loňského koncertu jsme nadělili jako vánoční dárek maminkám kojenců, které přijdou na ošetření do nemocnice, kojící koutek vybavený pohodlným křeslem, přebalovacím pultem a hracím koutkem pro děti," prozradila primářka dětského oddělení MUDr. Mgr. Magdalena Chvílová Weberová.

Pěvecký sbor Oříšek při Základní škole V Sadech má žánrově široký repertoár, a tak i letos uslyšíme nejen vánoční písně, ale i písničky lidové či od známých českých hudebních uskupení jako je Čechomor či Spirituál Kvintet. V loňském roce vystupoval sbor před zcela zaplněným sálem a sklidil obrovský aplaus za krásné předvánoční vystoupení.

Nenechte si proto letos utéct tento jedinečný zážitek, zastavte se s námi v tomto adventním čase a užijme si společně chvíle radosti a pohody. Náš brodský Oříšek je totiž jak ten od Popelky....

Srdečně všechny zveme!

 

Projekty IROP

 

Financováno v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19

Přihlášení

STRAVA.onhb.cz

      

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Lékařská online poradna pro uprchlíky

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg