17.7.2018

Jasoň vyzpíval naší onkologii 23 618,- Kč. Děkujeme!

Primář onkologického oddělení naší nemocnice  MUDr. František Lehanka si na začátku července převzal šek na částku 23 618,- Kč - výtěžek letošního benefičního koncertu pěveckého sboru Jasoň. Tuto částku tvoří vstupné na koncert a příspěvek členů sboru. Kromě poděkování MUDr. Lehanka zároveň sdělil, co všechno jsme pořídili za výtěžky z předchozích ročníků. Celková částka letos dosáhla hodnoty 97 769,- Kč. V přechozích letech jsme využili finanční dar na vybavení stacionáře pro onkologické pacienty, tedy především na zvýšení komfortu při podávání chemoterapie. "Letošní příspěvek nám pomůže spolufinancovat zakoupení moderní infuzní pumpy k novým soupravám Cyto-Set, které zaručují zvýšení bezpečnosti zdravotníků, ale především bezpečné podání léku pacientovi při infuzní terapii. Jedna pumpa stojí 50 tisíc korun," prozradil primář onkologického oddělení. Více o moderní infuzní terapii ZDE.

Dle slov sbormistryně Jany Lstibůrkové  pěvecký sbor Jasoň počítá i pro příští rok s již šestým ročníkem této benefiční akce. "Je to pro nás motivace a výzva k překročení částky sto tisíc korun. Tedy i příští rok v polovině června  mohou všichni příznivci počítat s hodinovým koncertem poskládaným z bohatého repertoáru našeho pěveckého sboru," sdělil za všechny jeden z členů sboru Mgr. Karel Havlíček.

Tradiční benefiční akce pro onkologické oddělení - koncert pěveckého sboru Jasoň - se letos uskutečnil v neděli 17. června 2018 od 19 hod. v klášterním kostele sv. Rodiny. Letos již po páté mohli milovníci pěveckého umění podpořit naše onkologické oddělení a zároveň prožít nezapomenutelný hudební zážitek, kterým vystoupení sboru Jasoň bezesporu jsou.

Smíšený pěvecký sbor Jasoň zpívá bez přerušení již neuvěřitelných 159 let a patří mezi nejstarší české sbory vůbec. Od roce 2009 drží taktovku mladá sbormistryně Jana Lstibůrková. Pod jejím vedením sbor zaznamenal řadu velkých úspěchů. Více na http://www.jasonhb.cz/

 

 

Projekty IROP

 

Financováno v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19

Přihlášení

STRAVA.onhb.cz

      

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Lékařská online poradna pro uprchlíky

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg