10.5.2018

Výstava Region Press Foto na onkologickém oddělení

Syndikát novinářů Vysočina nám zapůjčil fotografickou výstavu Region Press Foto. Ta od 10. května zdobí čekárny onkologického oddělení a zpříjemňuje prostředí pro naše pacienty. Výstava zde bude k vidění až do konce léta.

Výstava fotografií zachycuje uplynulý rok 2017 prostřednictvím regionálních médií. Soubor 20 snímků z 15 redakcí představuje to nejlepší a nejzajímavější, co se na Vysočině v loňském roce událo. Jde o výběr fotografií z výstavy, kterou už pátým rokem pořádá Územní sdružení Syndikátů novinářů Vysočina.

„Výstava REGION PRESS FOTO 2017 dává prostor regionálním deníkům, týdeníků i měsíčníkům, stejně tak obecním a městským zpravodajům, prezentovat svoji činnost. Pravidelně se zapojují také internetové portály,“ doplnil za pořádající syndikát novinářů PhDr. Petr Klukan, jinak šéfredaktor Jihlavských listů.

Fotografie zachycující momenty z různých oblastí života poskytnou zájemcům jedinečné ohlédnutí za uplynulým rokem v Kraji Vysočina v dokumentární, reportážní i výtvarné podobě.

Nemocnice Havlíčkův Brod děkuje Syndikátu za zapůjčení - Instalaci pro nás zprostředkovával p. Jaroslav Paclík a p. Kliment.

 

Projekty IROP

 

Financováno v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19

Přihlášení

STRAVA.onhb.cz

      

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Lékařská online poradna pro uprchlíky

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg