15.10.2019

Oznámení - cvičení s lany

Zrušení pátečního termínu - 18. října 2019 - skupinového cvičení SPS pro děti se skoliózou a VDT, a to v ranním i odpoledním čase. Důvodem je účast našich fyzioterapeutů na víkendovém pobytu pro děti.

V naší nemocnici probíhá skupinové cvičení dle metody SPS pro děti se skoliózou a VDT. Toto cvičení probíhá každý pátek od 14.00 do 15.00 hodin v učebně nad prádelnou. S rostoucím zájmem o terapii skoliózy a VDT metodou SPS se zvyšuje také počet dětí, které na pravidelné páteční lekce docházejí. K naší velké radosti také spousta dětí dospěla do chvíle, kdy je třeba začít jejich doposud získané dovednosti dále rozvíjet a postupně zařazovat těžší cviky. Z této skutečnosti vznikla myšlenka vytvořit další termín skupinového cvičení.

Proto od 13. 10. 2017 skupinové cvičení SPS pro děti se skoliózou a VDT probíhat také pravidelně v pátek od 6.45 do 7.45 hodin. Obě skupiny jsou rozděleny na ZAČÁTEČNÍKY a POKROČILÉ.

POKROČILÍ cvičí v čase 6.45 – 7.45 a ZAČÁTEČNÍCI v obvyklém čase 14.00 – 15.00. Míru pokročilosti cvičení a následné zařazení do příslušné skupiny je možno konzultovat s terapeuty.

Dále připomínáme a prosíme všechny účastníky, aby dodržovali stanovený „dresscode“, tedy přiléhavé oblečení, které je vhodné ke cvičení a neomezuje v pohybu. Dívky mohou cvičit v kraťasech, legínách, obtaženém tričku, tílku či lambádě. Chlapcům doporučujeme kraťasy a obtažené triko, eventuelně mohou cvičit i bez trika. Jedině pak jsme schopni kontrolovat správnost provádění jednotlivých cviků, což je právě u pacientů se skoliózou velmi důležité.

Těšíme se na Vás.

Tým rehabilitace

Projekt IROP

 

Akce měsíce

 bohoslužba za děti do dlaně 

2.11.2019 Antonínův důl 

přihlášení

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpgplastická chirurgie w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg porucha funkce štítné žlázy w.jpg

obezitologická ambulance w.jpg

klinicky psycholog 2013 w.jpg