21.11.2014

Bezpečnostní opatření ZRUŠENA

Aktuálně byla zrušena veškerá bezpečnostní opatření v Nemocnici Havlíčkův Brod, p.o. Nemocnice opět bez omezení plně v provozu!!!.

"Na základě operativního šetření se nám podařilo natipovat podezřelou osobu. Dnes po 9 hod. dopoledne jsme muže důvodně podezřelého ze spáchání trestné činnosti zadrželi v Brně. Jedná se o muže ve věku kolem 50-ti let. V současné době případ dále prověřujeme," řekl plk. Mgr. David Spilka, zástupce vedoucího Územního odboru Policie ČR Havlíčkův Brod. Policie ČR provedla v pátečních ranních hodinách po opětovném avízu bombového útoku znovu prohlídku všech budov areálu nemocnice, žádný podezřelý předmět nalezen nebyl, tudíž bylo vyloučeno jakékoliv nebezpečí pro brodskou nemocnici. Další informace poskytne Policie ČR v tiskové zprávě v odpoledních hodinách.

Dne 20. listopadu jsme byli nuceni evakuovat hlavní nemocniční budovu z důvodu výhrůžky bombovým útokem neznámou osobou. Evakuace proběhla velice rychle a pacienti byli v bezpečí přepraveni do náhradních prostor a nejbližšího zdravotnického zařízení. Po celou dobu byli pacienti pod dohledem zdravotnického personálu. Personál i pacienti byli po 22 hodině dopraveni zpět na jednotlivá oddělení.

V době nahlášení bombového útoku bylo v nemocnici hospitalizováno 398 pacientů. Okamžitě byl svolán krizový štáb nemocnice a přivolány složky Integrovaného záchranného systému Kraje Vysočina. Po evakuaci všech osob zahájila Policie ČR a Hasičský záchranný sbor prohlídku rozsáhlého komplexu hlavní nemocniční budovy, kde se nachází většina lůžkového fondu nemocnice, včetně lůžek JIP, ARO a intermediární péče o novorozence. Byla vyloučena přítomnost nebezpečné látky či nálože v prostorách a po několika hodinách se pacienti i personál vrátili na lůžková oddělení. Hrozba bombového útoku se opakovala v pátek 21.11. v dopoledních hodinách.

Velké poděkování patří Policii ČR, Hasičskému záchrannému sboru, ZZS Kraje Vysočina, všem zaměstnancům nemocnice a ostatním nemocnicím v kraji,

dále zástupcům Města Havlíčkův Brod a Kraje Vysočina, kteří nám pomohli urychleně řešit akutní situaci!!!

Info - koronavirus

 

Projekty IROP

 

přihlášení

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg porucha funkce štítné žlázy w.jpg