29.6.2014

Hokejisté dětem poslali 31.030,-Kč

Ředitel nemocnice Mgr. David Rezničenko a MUDr. Magdalena Chvílová-Weberová si v sobotu v podvečer převzali částku 31.030,- Kč z rukou Josefa Partla, hlavního pořadatele benefiční akce Hokejisté dětem konané na fotbalovém hřišti TJ Tis - zastoupené Markem Kozlíkem.Charitativní odpoledne pro dětské oddělení zahájilo taneční vystoupení ZUMBA studia HB, poté utkání mladších žáků. Hlavním programem byl fotbalový zápas Total Hockye - extraligových hokejistů dříve hrajících za Havlíčkův Brod - proti fotbalistům TJ Tis. Kromě hezkého fotbalu a spousty skvělých zákroků, vládla na trávníku přátelská a veselá atmosféra. V zákulisí pak byly k vidění takové veličiny českého hokeje jako Gustav Žák či Jaroslav Benák.

"Výtěžek využijeme na zakoupení potřebného vybavení naší stanice. Pravděpodobně na novou fototerapeutickou lampu určenou k léčbě žloutenky u novorozenců," sdělila vedoucí lékařka M. Chvílová-Weberová.

Na výsledné finanční částce se podílelo dobrovolné vstupné na akci, příspěvek účastnících se fotbalistů a hokejistů, dražba dresů Total Hockey s autogramiádou a také dary sponzorů. Hlavním sponzorem byla firma BAUER, mediálním partnerem byl Český rozhlas Region.

Kromě pořadatelů a účastníků patří naše velké DÍKY také všem návštěvníkům, kteří přišli a podpořili tuto dobrou věc. O skvělou atmosféru odpoledne se zasloužil také moderátor celé akce Martin Málek.

petra.cerno@onhb.cz, konatkt. tel.569472201

Další fotografie

Info - koronavirus

 

Projekty IROP

 

přihlášení

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg porucha funkce štítné žlázy w.jpg