30.4.2014

Fan Club HC ze Světlé podpořil naše dětské oddělení

Být hokejový fanda je pro většinu fanoušků celoživotním hobby. Je úžasné, když se při fandění najde i chvíle pro konání dobrých skutků a podporu nejen v "ledovém kotli" na zimním stadionu.

Dne  29.4.2014 v 16.00 hod. navštívili zástupci FAN CLUBU HC Světlá nad Sázavou dětské oddělení Nemocnice Havlíčkův Brod a předali dva šeky v celkové hodnotě 28 100,- Kč. Část daru věnovala rodina zesnulého hokejisty Josefa Vašíčka.

"Fan Club HC Světlá nad Sázavou pořádal dne 19. dubna III. hokejový ples ve Světlé nad Sázavou, ze kterého se již stává dobrá tradice sobotní zábavy před velikonočním pondělím. Část darovaného finančního obnosu věnuje fan club, další část věnuje rodina tragicky zesnulého reprezentanta Havlíčkova Brodu a celé ČR Josefa Vašíčka, pan Josef Vašíček se svojí manželkou. Částka byla získána formou dražby reprezentačního dresu zesnulého Josefa Vašíčka na hokejovém plese ve Světlé nad Sázavou. Částí také finančně přispěli samotní hráči Světelského hokejového klubu, " sdělil za Fan Club Jiří Beneš, který dále dodal: "Nejsme žádná oficiální organizace, ale jenom parta fanoušků hokejového clubu HC Světlá nad Sázavou. Nevynecháme žádné domácí utkání v Krajské hokejové lize a také pořádáme výjezdy na zajímavá utkání našich hokejistů na soupeřových zimních stadionech. Naše hokejová parta je s hokejovým klubem velice kamarádsky provázána a vše funguje na společné kamarádské atmosféře. Hlavními tahouny našeho neoficiálního sdružení jsou bývalý hráč Světlé nad Sázavou Petr Severa a fanoušek Martin Růžička, kteří veškerou naše činnosti plně organizují a dávají dohromady. Naše rozhodnutí sponzorsky podpořit dětské oddělení Nemocnice Havlíčkův Brod je na základě dobrých referencí a úspěchů tohoto oddělení mezi širokou veřejností."

Pro naši nemocnici je každý finanční obnos velkým přínosem, neboť nám umožňuje a pomáhá v nelehké ekonomické situaci udržovat kvalitu poskytovaných služeb. Každá taková aktivita nás moc těší a je pro nás i důkazem, že veřejnost oceňuje naše služby a chce nás podpořit. "Za dar moc děkujeme. Každá finanční částka je pro nás důležitá a přispěje na dobrou věc. V současné době se snažíme sehnat peníze na monitory dechu pro novorozence, které nám pomáhají bojovat se Syndromem náhlého úmrtí dítěte SIDS a dále na fototerapeutické lampy pro terapii miminek s novorozeneckou žloutenkou," okomentoval získání finančního daru zástupce primáře MUDr. Miloslav Sýkora.

Petra Černo, tisková mluvčí NHB, petra.cerno@onhb.cz

Info - koronavirus

 

Projekty IROP

 

přihlášení

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg porucha funkce štítné žlázy w.jpg