10.2.2014

Plastická chirurgie je vyhledávanou službou

"V loňském roce se zvýšil zájem klientek o augmentaci prsou. Druhým nejvyhledávanějším zákrokem byla operace horních víček," zhodnotil loňský rok v plastické chirurgii v naší nemocnici MUDr. Filip Černoch. K častým zákrokům patří liposukce, ale také plastická chirurgie po úrazech či defekty vzniklé po nádorových onemocněních.

V naší nemocnici provádíme augmentaci pomocí silikonových implantátů, které se za desetiletí používání osvědčily a výrazně zdokonalily. Takové zvětšení prsou je - třeba na rozdíl od zvětšení prsou vlastním tukem - trvalé. Redukční operace prsou jsou již dlouhou dobu rutinním výkonem naší plastické chirurgie. Provádíme více jak tři desítky operací ročně.

Plastiku obličeje provádíme různými metodami, které se liší obtížností a riziky, a může být doplňována dalšími estetickými výkony (laser, peeling). Nejčastější  operací je blepharoplastika, korekce horních nebo dolních víček, dále  vytažení kůže čela, obličeje a krku. Obvyklá je i možnost kombinace s liposukcí oblasti podbradku a krku. Mezi oblíbené zákroky dále patří aplikace botulotoxinu k odstranění vrásek v obličeji způsobených pohybem svalů a kožní a podkožní výplně k odstranění statických vrásek, kterou je třeba po určité době opakovat. Tyto zákroky jsou vyhledávány i mužskou klientelou. Více se dovíte ZDE

Klienti k nám dojíždí i ze vzdálenějších koutů republiky, čehož si velice ceníme.

Plastickou chirurgií se v naší nemocnici zabývá MUDr. Filip Černoch, který vystudoval medicínu na Masarykově univerzitě v Brně. Má atestaci a specializovanou způsobilost v oboru chirurgie a plastická chirurgie. Kromě našeho pracoviště je také lékařem Kliniky popálenin a rekonstrukční chirurgie FN Brno.

Do jeho ambulance se lze objenat na tel. čísle 569472548 nebo kontaktovat lékaře přes email:
filip.cernoch@onhb.cz

 

Info - koronavirus

 

Projekty IROP

 

přihlášení

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg porucha funkce štítné žlázy w.jpg