20.1.2012

Gynekologie nabízí nový nadstandardní pokoj

Gynekologicko-porodnické oddělení nabízí od nového roku pacientkám další nadstandardní pokoj. Oddělení disponuje celkem 4 nadstandardy. Pokoj je určen gynekologickým pacientkám či rodičkám, u nichž je nutná hospitalizace ještě před porodem.

Nový pokoj se nachází ve 3. patře hlavní budovy NHB a je vkusně a moderně vybaven. Pacientka zde má k dispozici televizor, varnou konvici, lednici, telefon a rádio, vlastní sociální zázemí, možnost přistýlky pro blízkou osobu. Vybavení pokoje jsme pořídili za částku přesahující 60 tisíc Kč. Sponzorsky tento pokoj nechal pro naše pacientky zařídit náměstek hejtmana Kraje Vysočina Ing. Libor Joukl. "Ženy si zasluhují speciální péči. Nadstandardní pokoj se mi moc líbí a doufám, že se v něm pacientky budou cítit co nejlépe," řekl po shlédnutí nového pokoje Ing. Joukl.

Gynekologicko-porodnické oddělení dipnuje nyní čtyřmi nadstandardními pokoji. Dva se nacházejí na 3. patře - gynekologie a dva na 4. patře - porodnice. Porodní sály v 6. patře nabízejí maminkám maximální pohodlí a soukromí. Více na http://www.onhb.cz/article.asp?nArticleID=14&nDepartmentID=20&nLanguageID=1

O nadstandardní pokoje je dlouhodobě velký zájem. Zřízením nového pokoje se snažíme vyjít vstříc poptávce našich pacientek. Gynekologicko-porodnické oddělení poskytuje vysokou úroveň péče a patří k nejvyhledávanějším oddělením Nemocnice Havlíčkův Brod. Ročně se u nás narodí více jak 1400 dětí. Naše porodnice byla v roce 2004 zařazena agenturou APERIO mezi nejoblíbenější porodnice v ČR. Gynekologická část oddělení nabízí pacientkám operace jak klasickou cestou – vaginální (cestou přes pochvu) i abdominální (cestou přes stěnu břišní), tak miniinvazní laparoskopickou a hysteroskopickou, dále konizaci LEETZ (snesení povrchu čípku elektrickou kličkou), plánované císařské řezy, onkologické operace. Z malých výkonů provádíme umělé ukončení těhotenství, kyretáže, revize, ultrazvuková vyšetření, urodynamická vyšetření (vyšetření příčin močové inkontinence u žen) a řešení ženských inkontinencí moče. Všechna vyšetření, operace a malé výkony lze předem objednat.

Mgr. Petra Černo, tisková mluvčí NHB, tel. 569472201 nebo 604475082.

Projekt IROP

 

Akce měsíce

změna otevírací doby bufetu 

od 1.1.2019 o víkendech

od 11:00 do 16:30 hod.

přihlášení

e - ambulance

eambulance

Nadstandardní pokoje

Nemocniční lékárna

Lékárna Nemocnice Havlíčkův Brod

Akce, aktuality

Placené služby

Zobrazte si  ceníky  placených služeb

Podrobnosti o operačních výkonech

Informace o jednotlivých operacích najdete...

Uzamykání oddělení

listopad - únor 18:30 - 5:00
březen - říjen  20:00 - 5:00 

Info servis

zubní pohotovost w.jpg

mammární poradna 2013 w.jpgplastická chirurgie w.jpg

poradna pro kojící maminky w.jpg porucha funkce štítné žlázy w.jpg

obezitologická ambulance w.jpg

klinicky psycholog 2013 w.jpg