3. místo v soutěži Bezpečná nemocnice


V celostátní soutěži Bezpečná nemocnice, kterou v loňském roce vyhlásil Kraj Vysočina společně se Spojenou akreditační komisí ČR, jsme získali za projekt "Implementace stranového protokolu do praxe" 3. místo. V neděli převzala náměstkyně pro kvalitu péče PhDr. Lada Cetlová Ph.D a primář COS MUDr. Jaromír Havel Cenu hejtmana kraje Vysočina.

Vyhlášení výsledků soutěže v neděli 25. ledna v Horáckém divadle bylo zároveň i slavnostním zahájením jednodenní odborné konference Dny bezpečí. Druhý ročník odborného setkání pro veřejnost z oblasti zdravotnictví k problematice kvality a bezpečí ve zdravotnických zařízeních zahájil v pondělí hejtman kraje Vysočina MUDr. Jiří Běhounek. Konference se zúčastnilo několik desítek zaměstnanců různých druhů zdravotnických zařízení v ČR.

Na programu byla aktuální témata ze zdravotnictví - jako novinky v řízení kvality a bezpečí, mezinárodní aktivity v oblasti bezpečí pacientů,   aktuality zdravotnického práva,  informovaný souhlas a zdravotnická dokumentace, řízení kompetencí lékařů v ČR a další.

 

                             cena hejtmana kraje Vysočina

 

                             certifikát