Očkovací centrum - Covid-19


COVID linka očkování - 703 863 200
Aplikujeme vakcíny Comirnaty od společností Pfizer/BioNTech. Přeočkování mohou podstoupit i ti, kteří byli v minulosti očkovaní látkami firem AstraZeneca a Johnson&Johnson.
Registrace probíhá prostřednictvím centrálního rezervačního systému.
Očkování bez registrace
Návod na registraci a certifikát - KLIKNI.
Očkovací centrum Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace (NHB) pro veřejnost naleznete v budově ONKOLOGIE č. 12 - II. nadzemní podlaží. Pro vstup prosím použijte hlavní vchod od parku. V případě potřeby - pro imobilní osoby - se bezbariérový vchod nachází v pravé část budovy - značeno na místě žlutou barvou. Parkování v ulici Havlíčkova a okolí. 
KLIKNI NA OBRÁZEK!!!

Více informací -  Pfizer .  V prvním kroku se pacient musí registrovat, následně probíhá rezervace na termín vybraného očkovacího centra. Aplikace Vám automaticky po objednání vygeneruje i druhý termín přeočkování!
Co je nutné mít s sebou k očkování:

- Platný občanský průkaz.

- Platnou kartičku zdravotní pojišťovny.

- Řádně vyplněný dotazník.

- Vhodné oblečení - snadné odhalení horní části paže.

- Chroničtí pacienti - lékařskou zprávu!

Dodržujte PROSÍM termín a přesný čas očkování. 

OČKOVÁNÍ nezletilých ve věku 12 až 15 let

S sebou prosím pro urychlení doneste vyplněný DOTAZNÍK před očkováním, který slouží lékaři ke zhodnocení Vašeho zdravotního stavu. Pacient po očkování vyčká 15 minut v čekárně! V případě dotazů ohledně očkování, nebo potřeby asistence s registrací/rezervací se obracejte na COVID linku 703 863 200. Termíny očkování jsou závislé na dodávce očkovací vakcíny! Od jejího dodání se odvíjí celý proces očkování v rámci rezervovaných termínů.

Od 1. června 2021 se mění vzhled certifikátů o provedené vakcinaci. Nový platný certifikát si můžete stáhnout z https://ocko.uzis.cz/ - Očkovací portál občana, kde zadáte rodné číslo a číslo občanského průkazu, zároveň obdržíte sms s kódem - následně se již objeví informace o Vašem očkování - včetně nového očkovacího certifikátu Certifikát EU COVID-19.

Leták MZČR - Jak se objednat na očkování

Informace pro očkované

DOTAZNÍK . pdf, vyplnitelná verze ZDE