Jasoň předal šek onkologickému oddělení


Pěvecký sbor Jasoň předal v úterý 11. července výtěžek z tradičního červnového koncertu onkologickému oddělení naší nemocnice. Z rukou sbormistryně Jany Lstibůrkové jej převzal primář onkologického oddělení MUDr. František Lehanka a MUDr. Helena Štěpánková.

Benefiční koncert vynesl částku 13.035,- Kč. Tuto částku tvoří vstupné na koncert a příspěvek členů sboru. Hodinový koncert poskládaný z bohatého repertoáru tohoto pěveckého uskupení se konal v Klášterní kostel Sv. Rodiny již počtvrté. Za předchozí ročníky vynesl celkem 61.116,- Kč, díky nimž postupně dovybavujeme onkologický stacionář.“ Nesmírně si vážím toho, že pěvecký sbor Jasoň si každoročně najde čas a uspořádá tuto krásnou benefici pro naše oddělení. Finanční dar nám pomáhá zvýšit komfort pro naše pacienty. Poděkování patří samozřejmě i všem kdo přišli a podpořili nás, " řekl primář onkologického oddělení MUDr. František Lehanka.

Smíšený pěvecký sbor Jasoň zpívá bez přerušení více než 155 let a patří mezi nejstarší české sbory vůbec. Každoročně je jejich vystoupení originální a neuvěřitelnou podívanou. http://www.jasonhb.cz/