Turnaj v malé kopané podpořil novorozeneckou JIP


Jubilejní X. ročník turnaje v malé kopané KVĚTNOV REBEL CUP 2017 vynesl částku 25.000 Kč pro jednotku intermediární péče o novorozence naší nemocnice. Výtěžek předali zástupci SDH Květnov ve čtvrtek 31. července do rukou primářky dětského oddělení MUDr. Mgr. Magdaleny Chvílové Weberové. Kromě finančního daru přinesli také věcné sponzorské dárky od p. Pecha z PSJ Jihlava a uháčkované chobotničky pro novorozence do inkubátorů. "Rozhodli jsme se peníze použít na zakoupení nové odsávačky mateřského mléka, která nám právě dosloužila. Moc si cením každé podobné akce, která je věnovaná našemu oddělení a pomáhá nám s obnovou přístrojové techniky nebo se zkvalitněním prostředí našeho oddělení," okomentovala návštěvu z Květnova primářka dětského oddělení.

Jubilejní X. ročník turnaje v malé kopané KVĚTNOV REBEL CUP 2017 se konal v sobotu 29.7.2017 a zahájil jej jako každoročně starosta města Havlíčkův Brod Mgr. Jan Tecl. "Deset let uteklo jako voda a náš turnaj je tu stále s námi a stále se těší velké oblibě. Toto turnajové výročí jsme chtěli řádně oslavit a zapsat do historie něčím speciálním. Proto jsme se rozhodli výtěžek z celého dne věnovat dětskému oddělení," řekl za pořadatele Martin Jaroš. Turnaj proběhl ve spolupráci s Futsalovým klubem Havlíčkův Brod a za podpory řady sponzorů, kterým patří velký dík.

Děkujeme pořadatelům akce, že se rozhodli podpořit výtěžkem naše dětské oddělení. Každá koruna, kterou takto získáme, pomůže našim malým pacientům!