3. místo v soutěži Zlatý erb


V sedmi kategoriích soutěže Zlatý erb Kraje Vysočina si ve středu 8. března 2017 rozdělili ocenění obce, města, veřejné organizace i dobrovolní hasiči. Nemocnice Havlíčkův Brod uspěla v této soutěži opakovaně. Naposledy jsme získali 1. místo v roce 2014. Poté jsme dva ročníky vynechali. V letošním ročníku jsme získali 3. místo v kategorii Nejlepší web zdravotnického/sociálního zařízení.
Velice nás těší úspěch v této soutěži, neboť na webových stránkách soustavně pracujeme, aktualizujeme je a vylepšujeme. Naší hlavní snahou je přehlednost stránek a rychlá orientace pro naše pacienty, ale i informování o akcích či změnách v naší nemocnici. Aktuálně pro letošní nebo příští rok zvažujeme upgrade webových stránek, abychom jim dodali moderní design.
 „Díky nadšencům, kteří správě webových stránek věnují svůj volný čas, se mění k lepšímu jejich podoba, jejich informační potenciál stále nedosahuje hranic a faktem zůstává, že vyšší účast přihlášených dělá tuto soutěž na krajské úrovni stále atraktivnější,“ říká hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.  Soutěž letos oslovila informační specialisty a nadšence v Kraji Vysočina s rozšířenou kategorií, zapojující mezi hodnocené také kulturní a sociální organizace.
 
Umístění našeho webu:

2011 - 1. místo

2012 - 2. místo

2013 - 1. místo

2014 - 1. místo

2015 a 2016 - nepřihlásili jsme se

2017 - 3. místo

Více informací na : http://www.kr-vysocina.cz/zlaty-erb-letos-zdobi-www-stranky-mesta-jihlavy-a-mestyse-okrisky/d-4079209/p1=1013

http://www.onhb.cz/article.asp?nArticleID=1279&nLanguageID=1