Benefice pro miminka byla úspěšná


Poslední červnová neděle na fotbalovém hřišti v Tisu patřila

Benefičnímu utkání hokejistů HC Rebel Havlíčkův Brod a fotbalistům TJ Tis.

Výtěžek tohoto utkání spolu s částkami od sponzorů (44.000 Kč) putuje na účet stanice intermediární péče o novorozence, kde je ročně poskytována specializovaná péče zhruba 250 novorozencům, kteří po porodu mají nějaký zdravotní problém a jejich zdravotní stav vyžaduje speciální léčbu a péči.

"Vybraná částka mne svojí výší mile překvapile. Chtěla bych všem moc poděkovat, že si našli čas pro tak skvělou akci. Částku využijeme na zakoupení vyhřívaného lůžka, na kterém jsou ošetřena po porodu všechna miminka, která se v brodské porodnici narodí," sdělila spolu s velkým poděkováním všem vedoucí lékařka stanice MUDr. Magdalena Chvílová-Weberová. Ta si také osobně převzala na hřišti šek od dárců a sponzorů.

Generálním partnerem akce byla firma Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod. Poděkování patří také ostatním sponzorům - HB Golf s.r.o., ZOK system, Metropolitní.cz, agentuře Sinka reklama a mediánímu partnerovi Hitrádiu Vysočina!!!

Velkou částkou přispěli také hokejisté HC Rebel HB. Částku obohatila i sázka gólmana HC Rebel Petra Opršala se spoluhráči, že ujde trasu 116 km za 24 hodin. Tuto vzdálenost však zvládl za pouhých 20 hod. a 15 minut a ani nepotřeboval naši lékařskou pomoc.

K výkonu gratulujeme a HOKEJISTUM moc DĚKUJEME!!!